Pracovní skupina kontaktního a telefonického callcentra společnosti INFOCALL tomu dobře rozumí. Zvládáme interakce se zákazníky prostřednictvím telefonu, emailu a IVR tak, abychom zákazníkům poskytli zkušenost z výjimečných služeb, bez ohledu na druh kanálu, který si zákazníci zvolí.

V dnešním rychle se měnícím světovém hospodářství je mnohem důležitější než kdykoli dříve dodávat řešení světové kvality po komunikačních linkách, která rychle a účinně spojí vaše zákazníky a klienty s těmi správnými osobami a s nejpřesnějšími dostupnými informacemi v rámci vaší organizace.

Pomocí špičkové IVR techniky ve společnosti Infocall kombinujeme
náš tým důkladně proškolených a znalých agentů callcentra a operátory
s nejnovějšími pokroky v hardwaru, telefonním vybavení a v softwaru
a v databázových aplikacích, abychom poskytovali vašemu podniku konkurenční výhodu tam, kde ji potřebuje.

Pokud váš podnik hledá služby s dynamickou a živou reakcí, aby zvládaly provoz jeho telefonického zákaznického střediska, pak vám může společnost Infocall pomoci.

Jako jeden ze špičkových poskytovatelů v zemi, chápeme, že každý podnik, se kterým spolupracujeme, má jedinečné zájmy a potřeby ohledně služeb svého callcentra. Podle toho pilně pracujeme na tom, abychom zajistili,
že naše sestava příchozích a ochozích řešení po telefonu vyniká neporovnatelnou flexibilitou, umožňuje nám vytvářet zákaznická řešení
na míru, která splní, nebo dokonce překonají požadavky vašeho podniku.

Naše služby O společnosti Reference Kontakty